Тонер-спрей з кислотами
Тонер-спрей із кислотами від корейської торгової марки Cosrx делікатно очищає, пом'якшує, освіжає, заспокоює подразнену шкіру, перешкоджає появі акне, сприяє оновленню клітин. AHA/BHA CLARIFYING TREATMENT TONER підходить для всіх типів шкіри (без вікових обмежень).
Склад та властивості
В основі корейського тонера – натуральні компоненти:
- гідролат кори білої верби (10%) – нормалізує функції сальних залоз, очищає та звужує пори, запускає природні механізми оновлення клітин, відлущує відмерлі частинки епідермісу, покращує імунітет шкіри.
- Гідролат яблука (10%) - основний "постачальник" вітаміну С, інтенсивно зволожує, тонізує, надає шкірі природного здорового сяйва.
- Гліколева кислота (1%) – має лікувальну дію на проблемну шкіру, видаляє мертві клітини, регулює вироблення себуму, сприяє синтезу колагенових волокон, захищає шкіру від фотостаріння, робить її еластичною, гладенькою.
- Бетаїн саліцилат (0,1%) – має протимікробні та антиоксидантні властивості, бореться з пігментацією, нормалізує функції сальних залоз.
Ефективність
Регулярне застосування Cosrx AHA/BHA CLARIFYING TREATMENT TONER дозволяє:
- Позбутися сухості, запалення, подразнення.
- Відновити «здоровий» гідроліпідний баланс шкіри.
- Зробити шкіру гладенькою, м'якою, шовковистою.
- Здійснювати профілактику акне, освітлити пігментні плями, усунути інші дрібні косметичні недоліки.
- Готувати шкіру для подальшого догляду.
Вмийтеся звичним способом, змочіть ватний диск невеликою кількістю тонера і акуратно протріть обличчя, уникаючи області під очима/губами. Краще застосовувати засіб 1 раз на день увечері, якщо наносите вранці – скористайтесь кремом із сонцезахисним фактором. Власницям чутливої шкіри рекомендується наносити косметичний продукт пальцями, а не за допомогою ватного диска.
Water, Salix Alba (Willow) Bark Water, Pyrus Malus (Apple) Fruit Water, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Sodium Lactate, Glycolic Acid, Betaine Salicylate, Allantoin, Panthenol, Ethyl Hexanediol
Можно использовать в летнее время?
В виде спрея тонер я ещё не пробовала, но мне очень понравился этот. У меня кожа жирная, а этот тонер довольно быстро убрал все воспаления на лице, кожа гладкая стала и ни одного прыщичка теперь, это классно, средство реально полезное.
Подскажите, этот тонер можно наносить без ватного диска, просто распрыскивая его на лицо?
Здравствуйте, Катя. Данное средство можно наносить без ватного диска, пальцами, а не просто распрыскивая на лицо.
