Маска-плівка для очищення пор Elizavecca Hell Pore Clean Up Mask 100ml - зручний та високоефективний засіб у боротьбі із закупореними порами. Порошок деревного вугілля знищує бактерії, які викликають запальні процеси. Розкриває пори, витягує забруднення назовні. Очищає клітини дерми від токсинів, активує процеси обміну. Маска-плівка покращує кровопостачання, видаляє відмерлі клітини епітелію, допомагає позбутися висипів та вугрів.
Активні речовини
Маска-плівка з вугіллям збагачена натуральними екстрактами лікарських рослин, які проникають глибоко у шкіру.
- Екстракт солеросу діє як антивіковий, освіжаючий засіб. Тонізує шкіру, освітляє пігментацію.
- Екстракт сумаха китайського регулює роботу сальних залоз, зменшує кількість чорних цяток.
- Екстракт плодів та листя хурми повертає шкірі еластичність, пружність. Прибирає запалення та сухість.
- Екстракт вишні відновлює, оновлює, пом'якшує та живить шкіру.
- Ефірні олії лотоса допомагають відбілювати шкіру, вирівнюють тон. При регулярному використанні пігментні плями повністю зникають.
Перед застосуванням шкіру обличчя ретельно очистити та розпарити. Потім рівномірним шаром нанести маску. Час експозиції 15 хв. Після закінчення процедури акуратно зняти плівку.
Aqua, Alcohol, Polyvinyl Alcohol, PVP, Lithium Magnesium Sodium Silicate, AMP-Acrylates Copolymer, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Silica, Titanium Dioxide, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Charcoal Powder, Parfum, Illicium Verum Fruit Extract, Rhus Semialata Gall Extract, Salicornia Herbacea Extract, Diospyros Kaki Leaf Extract, Carbomer, Ceteth-25, Aluminum Hydroxide, Oleth-10, Citrus Grandis Seed Extract, Saccharomyces/Caragana Sinica Root Ferment Extract, Xanthan Gum, Camellia Japonica Flower Extract, Nymphaea Alba Flower Extract, Prunus Serrulata Flower Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Rosa Hybrid Flower Extract
Как часто можно пользоваться этой маской ?
Здравствуйте, 1-2 раза в неделю, или при необходимости
Неплохо так очистилась моя кожа на лице. Необычное ощущение от такой маски, мне понравилась.
Весной обязательно использую маску-пленку 1-2 раза в неделю и замечаю, что моя кожа постепенно становится менее жирной.
Интересный состав, хорошая чистящая маска. Про сухость можно забыть. И еще один из плюсов, что можно использовать часто, без вреда для кожи.
У меня куча черных точек на лице, надо воспользоваться маской-пленкой. А не больно ее снимать? Кожа не растягивается?
Здравствуйте, Лилия. Снимать масочку не больно, кожа не расстягивается)
