Рідкий патч для проблемної шкіри
Точкові патчі з мікроголками та кислотами проти акне
Революційна новинка корейської косметики – рідкий патч для проблемної шкіри ETUDE HOUSE AC Clean Up Liquid Patch. Це безбарвний гель, який при нанесенні на шкіру перетворюється на дуже тонку та непомітну плівку. Він локально захищає від одиничного висипання. Одночасно бореться із мікроорганізмами, що викликають запалення на шкірі. Унікальність використання засобу полягає у можливості нанесення макіяжу поверх тоненької плівки. Таке захисне покриття не дає косметичним засобам контактувати із подразненою ділянкою шкіри, але при цьому маскує тимчасовий недолік.
Активні компоненти
Збалансований склад активних речовин ефективно бореться з запаленнями.
- Саліциловая кислота – перевірений засіб проти запалень. Підсушує висипання, бережливо видаляє ороговілі клітини епітелію, робить рельєф шкіри більш гладеньким.
- Мадекассосід – витяжка з екстракту центелли азіатської. Має антивіковий ефект, розгладжує дрібні зморшки, заспокоює подразнення та запалення.
- Алантоїн пом'якшує верхній шар дерми, м'яко видаляє відмерлі клітини та забруднення. Сприяє якнайшвидшій регенерації пошкоджених ділянок шкіри. Ефективний у боротьбі з чорними цятками та розширеними порами.
- Олія чайного дерева (екстракт) швидко рятує від рубців на шкірі. Є сильним антисептиком.
Нанести рідину на уражену ділянку. Дочекатися повного висихання. Далі можна використати свою звичайну декоративну косметику.
Не совсем поняла, как правильно пользоваться жидким патчем?
Здравствуйте, Ева. Нанесите на проблемный участок, подождите полного высыхания, а затем наносите вашу обычную декоративную косметику.
В холодное время года у меня всегда высыпает кожу маленькими прыщиками, видимо иммунитет снижается. Решила попробовать жидкий патч, он как гель, но образует потом маску, результат есть.
Удобно на прыщички наносить, потом легко удаляется. Под косметикой не заметен и прыщи бугорками не выпирают.
Спасительное средство, наносится легко и вообще не заметно. Любое покраснение теперь для меня не проблема, экономно расходуется.
