Пінка для глибокого очищення обличчя
Пінка для вмивання з хуттуїнією та кверцетинолом
Пінка для глибокого очищення ETUDE House Baking Powder BB Deep Cleansing Foam призначена для щоденного очищення дерми від забруднень. Чудово видаляє сліди стійкої декоративної косметики, залишаючи на шкірі відчуття свіжості та приємної чистоти. Мікрочастинки соди ніжно шліфують шкіру обличчя, не викликають подразнення та пошкодження. Регулярне використання пінки для очищення обличчя дозволить уникнути акне та вугрового висипання. Адже при постійному використанні тонального bb-крему пори забиваються, а недостатнє очищення шкіри обличчя є причиною запальних процесів. Рекомендується для всіх типів шкіри. Вік 20+.
Активні речовини
- Сода забезпечує м'яку очищуючу дію, покращує рельєф шкіри. Видаляє забруднення та камедозні пробки. Пори відкриваються, завдяки чому збільшується надходження кисню до клітин епітелію.
- Екстракт рису посівного містить вітаміни "краси": А, Е та В. Надає шкірі матовості та м'якості. Сприяє якнайшвидшій регенерації шкіри.
Пінка для видалення макіяжу – універсальний засіб. Можна використовувати у двох варіаціях.
Пінка для вмивання. Видавити невелику кількість засобу в долоню, спінити, нанести на обличчя масажними рухами і рівномірно розподілити по поверхні шкіри.
Відлущуюча маска. На суху шкіру нанести засіб рівним шаром. Час експозиції 5-7 хв.
Aqua, Myristic Acid, Glycerin, Potassium Hydroxide, Stearic Acid, Silica, Peg-32, Glycol Distearate, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Sodium Bicarbonate, Oryza Sativa (Rice) Bran, Disodium Edta,Cocamidopropyl Betaine, Sodium Benzoate, Peg-14M, Parfum
Регулярно пользуюсь пилингом с AHA-кислотами для обновления и очищения кожи. Можно ли сочетать эту пенку с пилингом? Например, после снятия макияжа производить глубокое очищение при помощи этой пенки, а потом уже наносить кислотный пилинг? Не будет ли чрезмерно агрессивного воздействия на кожу? Кожа к чрезмерной сухости у меня не склонна, но склонна к образованию акне.
Пенка хорошо очищает кожу нормального типа без прыщиков. Запах приятный и ненавязчивый у средства.
Нормальное средство, для моей жирной кожи подходит, быстро убирает блеск и очищает довольно не плохо.
Кожа у меня достаточно жирная, но чистая, без прыщей. Стоит ли мне покупать эту маску?
Здравствуйте, Женя. Да, конечно, стоит. Она идеально подходит для ухода за жирной кожей лица.
