Гідрофільна очищуюча олія для обличчя
Гідрофільна очищуюча олія Missha Near Skin pH Balancing Cleansing Oil 150ml створена на основі весняної термальної води. Термальна вода підтримує необхідний рівень РН на шкірі 5,5, який найбільш наближений до показників кислого середовища.
Продукт містить натуральні рослинні компоненти, які м'яко та дбайливо очищують шкіру від забруднення та залишків макіяжу.
Активні компоненти:
- Олія насіння макадамії - джерело всіх необхідних мінералів та поживних речовин. Наповнює шкіру енергією. Створює невидиму плівку, яка захищає шкіру від зайвої втрати вологи.
- Олія насіння лимонника відновлює в'ялу шкіру, повертає молодість, пружність та привабливий зовнішній вигляд. Розгладжує мімічні зморшки, підтягує контур обличчя.
- Олія виноградних кісточок використовується для омолодження шкіри. В антивіковій косметиці застосовується як ранозагоювальний та зволожуючий засіб.
- Амінокислоти шовку мають настільки мікроскопічні розміри, що здатні проникати глибоко в шкіру, заповнюючи собою нерівності, що в результаті вирівнює рельєф шкіри та візуально зменшує зморшки.
- Екстракт мильного дерева зволожує та очищує шкіру. Перешкоджає проникання бактерій, завдяки чому успішно усуває запальні процеси.
- Екстракт юкки покращує кровообіг та оновлює клітини епітелію. Проникає глибоко в дерму та насичує її вологою та киснем.
- Гідролат колагену та еластину – взаємодіють між собою, утворюють шкірний каркас, який робить шкіру гладенькою та пружною.
За допомогою ватного диска нанести засіб на шкіру обличчя, уникаючи області навколо очей. Через 2-3 хвилини змити залишки засобу звичайним способом.
Это гидрофильное масло подойдет в качестве единственного средства для снятия стойкого макияжа? Интересует, справится ли оно с водостойкой тушью и тенями? По роду профессии прибегаю к особо стойкому макияжу. Кожа у меня комбинированная (жирная Т-зона, анке не мучают), поры расширенные. Нужно ли сочетать с дополнительным средством для снятия макияжа?
Легкое масло, прекрасно очищает кожу и питает. Кожа выглядит более упругой и ухоженной.
Масло некомедогенное, поры не забьет? У меня очень жирная кожа, к тому же проблемная.
Здравствуйте, Рита, после пользования маслом лицо надо промывать пенкой, иначе оно забьет поры. Для проблемной и жирной кожи масло подходит.
Замечательно распределяется по коже и без следа смывается, не оставляет чувства липкости. Здорово питает и восстанавливает кожу.
Масло работает сразу в нескольких направлениях. Оно мягко и качественно очищает, питает и подтягивает кожу. Это прекрасная альтернатива салонному уходу.
