Тонер для жирної шкіри
Знятий з виробництва!
Тонер для жирної шкіри Missha Super Aqua Oil Clear Toner чудово підходить для обличчя, що схильне до надмірної роботи сальних залоз. Має зволожуючу дію. Продукт найвідомішого корейського бренду Missha має натуральний склад та бездоганну якість.
Дія тонера
Екстракт гамамелісу чудово доглядає проблемну шкіру обличчя. Він знімає запалення, зменшує ознаки інфекційних процесів. Гамамеліс має антисептичну та бактерицидну дії, при цьому тонізує та відновлює нормальну мікроциркуляцію, що в результаті зміцнює судинні стінки. Нормалізує активність сальних залоз, звужує та очищує пори.
Екстракт чайного дерева доповнює дію гамамелісу. Цей природний антисептик швидко знімає запалення, знищує грибки та інші патогенні мікроорганізми, прискорює регенерацію пошкоджених клітин. Зелений чай заспокоює подразнену проблемну шкіру, зменшує свербіння, очищує клітини від забруднень та відмерлих частинок епідермісу.
Екстракт морських водоростей омолоджує та тонізує шкіру, нормалізує процеси обміну, має дренажні властивості та знімає набряки. Насичує шкіру необхідними мікроелементами, які беруть участь у синтезі еластину, колагену та гіалуронової кислоти.
Після використання засобу зникає надмірна жирність, обличчя стає більш матовим та привабливим.
Регулярне застосування тонера нормалізує роботу сальних залоз. Колір обличчя стає здоровим, пори звужуються, зменшуються ознаки запальних процесів. Рекомендується використовувати засіб відразу після вмивання. Потрібно нанести невелику кількість тонера на ватний диск та протерти обличчя. Після цього використати звичний зволожуючий або поживний крем.
В какое время лучше всего использовать данный тонер? И можно ли перед выходом на солнце им протирать лицо?
Я рада, что тонер сузил мои вечно расширенные поры на лице, которые меня угнетали, когда я смотрела в зеркало.
Всегда мучилась с жирностью кожи, постоянное лоснение и высыпание было обеспечено. Пробовала использовать разные средства, которые бы это снимали, не подходили. А вот с корейское средство Missha сразу идеально подошло моей коже, хорошо очищает, снимает раздражение, хорошо сужает поры. Использую почти ежедневно видно как кожа улучшилась, стала ровнее, выглядит моложе.
Підкажіть - двічі на день буде достатньо користуватися тоніком, або частіше потрібно, щоб шкіру зробити не такою жирною?
Здравствуйте, Юлия, дважды в день вполне достаточно для получения желаемого результата.
Отлично справляется с чрезмерной выработкой кожного сала, матирует надолго, сужает поры. Уменьшает воспаления и улучшает цвет лица.
