Крем для обличчя зі зміїною отрутою - чудовий засіб проти мімічних зморшок від бренду Мізон.
До складу входять:
- пептид зміїної отрути (синтетичного походження) - розслаблює лицьову мускулатуру, завдяки чому зменшується глибина мімічних зморшок;
- гіалуронова кислота - глибоко зволожує шкіру;
- пантенол - пом'якшує та стимулює оновлення шкіри, прискорює процеси регенерації шкірних покривів;
- аденозин - надає антивіковий ефект, зменшує глибокі та запобігає появі нових зморшок;
- масло ши - пом'якшує та заспокоює шкіру, захищає її від зовнішніх факторів навколишнього середовища;
- олія оливи - зволожує шкіру, нейтралізує дію вільних радикалів, глибоко зволожує та робить шкіру пружною;
- олія соняшника - має відмінну зволожуючу та регенеруючу властивість, живить та пом'якшує шкіру;
- масло кісточок манго - має протизапальну дію, робить шкіру м'якою та ніжною, усуває дрібні зморшки, лущення, сухість та в'ялість шкіри.
Вже після декількох застосувань ви помітите результат: зморшки поступово розгладжуються та покращується зовнішній стан шкіри обличчя. Регулярне використання цього засобу зробить шкіру м'якою, пружною, еластичною та підтягнутою. Крем для обличчя зі зміїною отрутою ефективно розгладжує зморшки, усуває тьмяність та надає шкірі доглянутого зовнішнього вигляду.
Рекомендується використовувати цей крем на завершальному етапі щоденного догляду за шкірою. Крем нанести на попередньо очищену шкіру та розподілити легкими масажними рухами по проблемних ділянках обличчя.
наконец-то в наличии!) крем беру маме уже третий раз и она его обожает, это правда, маме 59 лет/ выглядит ухоженно
себе беру кремы для комби кожи, более легенькие
Мені дуже подобається крем, він поживний, так. Для моєї сухої, а взимку так взагаліііі, шкіри просто знахідка. Скажу, что зморшки він звісно не убирає, але шкіра доже добре виглядає, мімічні малесенькі гарно розгладжуются. я ним користуюсь переважно тільки с осені до теплої погоди, потім щось з колагеном чи пептидами трішки полегше
Одна звезда, и то много. Так можно кратко сказать о креме. А подробней, крем ооочень тяжёлый, никакого ботокса Нет!!!.Имела неосторожность пойти на поводу консультанта. Итог, в два подхода крем так и не пошёл, в добавок ещё и не совместим с кремами с кислотами( об этом меня консультант не проинформировал). Деньги выброшенные на ветер, ещё и немалые, очень разочарована. Буду ждать зиму, может в холодное время года хоть вымажу.
Здравствуйте, Наталья, спасибо за отзыв. Вероятно заказ Вы делали не на нашем сайте, так как по вашему e-mail ваш заказ мы не обнаружили.
У крема действительно плотная текстура, на лето он может быть "тяжеловат", он хорош именно в холодное время, но для сухой/увядающей кожи может и летом подойти, тут нужно пробовать. У нас очень много клиенток, облюбовавших данный крем. Очень жаль, что именно Вашей коже он не подошел. Подождите зиму и дайте ему второй шанс)
