Пінка для вмивання
Оновлена версія пінки для вмивання допомагає глибоко очистити шкіру від залишків засобів для нанесення макіяжу, шкірного сала та інших забруднень. Цей засіб утворює густу пінку, яка дбайливо очищує, не пересушує, не викликає почуття стягнутості, робить шкіру більш пружною, не провокує появу подразнень. Підходить для шкіри всіх типів.
До складу засобу для вмивання входять такі речовини:
- фільтрат слизу равлика - має протизапальну дію, сприяє розсмоктуванню шрамів та рубців, прискорює регенерацію тканин;
- екстракт папайї - відлущує відмерлі клітини та зменшує жирність шкіри;
- екстракт полину - знімає свербіння та загоює ранки, стимулює оновлення шкірних покривів;
- екстракт кореня гіпсофіли - допомагає створити густу піну та має протизапальну дію;
- екстракт деревію - володіє бактерицидною та ранозагоювальною дією, підвищує пружність та еластичність шкіри;
- екстракт плюща - загоює пошкоджені ділянки та тонізує шкіру;
- екстракт зеленого чаю - має антибактеріальну дію, очищує та звужує пори;
- екстракт тирличу - має протизапальну, тонізуючу та антисептичну дію.
При регулярному використанні равликова пінка для вмивання зменшує пори, вирівнює та збільшує еластичність шкірних покривів. Шкіра стає більш підтягнутою, зволоженою, гладенькою, еластичною та ніжною.
Змочити шкіру обличчя. Видавити достатню кількість засобу на долоні, спінити та нанести на шкіру обличчя. Розподілити по шкірі масажними рухами. Змити засіб водою.
Хороший вариант для "подростковой" кожи-с жирностью, прыщиками, угрями. Слегка подсушивает, но не пересушивает. Приятный запах, приятная текстура. Можно наносить утром или вечером-в зависимости от привычки и настроение. Расходуется вполне экономно. Тюбик легко открывается, что тоже есть своеобразный плюсик. В общем, средство я могу советовать.
Пенка отлично очищает кожу от повседневных загрязнений, особенно если до этого использовался тональный крем. Лицо становится увлажненным и свежим. Так хватает тюбика на долго, да и цена низкая.
По отзывам видно, что хорошая. А после её использования можно сразу крем наносить или нужно подождать время?
Здравствуйте, Виктория. Кремом пользуйтесь по вашему усмотрению, после умывания кожа хорошо увлажнена, так что можно повременить с нанесением крема.
