Крем для очей з муцином равлика
Крем під очі з бакучиолом та центелою
Крем для очей з муцином равлика від корейського бренду косметики Mizon освітлює темні кола, розгладжує зморшки, призначений для догляду за тонкою шкірою повік. Застосовувати цей крем рекомендується з появою перших ознак старіння шкіри віком від 25 років. Крем дуже економічний, тому однієї баночки вистачає надовго.
Крем містить у своєму складі такі активні речовини:
- муцин равлика - глибоко зволожує шкіру, сприяє зменшенню кількості зморшок, збільшує синтез колагену та еластину;
- ніацинамід (вітамін В3) - надає бактерицидну дію, розгладжує зморшки, усуває тьмяний колір, підвищує еластичність шкіри;
- аденозин - стимулює синтез колагену та еластину, вирівнює рельєф шкіри, прискорює загоєння мікропошкоджень, надає протизапальну дію;
- матриксил (пептид) - зменшує глибину зморшок, стимулює вироблення колагену та гіалуронової кислоти;
- поліпептид EGF (епідермальний фактор росту) - збільшує щільність шкіри, освітлює пігментацію, прискорює загоєння пошкоджених ділянок шкіри;
- екстракти рослин (пшениці, солодкого мигдалю, портулаку) - насичують шкіру амінокислотами та вітамінами.
Цей крем доглядає шкіру навколо очей, допомагає зберігати вологу в клітинах та додатково зволожує шкіру, зменшує виразність зморшок, добре усуває набряки, збільшує еластичність та зміцнює шкіру. Він омолоджує та відновлює здоровий вигляд обличчя.
Використовувати цей крем необхідно на завершальних етапах догляду за шкірою. Потрібно невелику кількість крему розподілити на шкіру навколо очей. Дочекатися повного поглинання.
Ощущение стянутости кожи этот крем не оставляет? Впитывается после нанесения полностью?
Здравствуйте, Татьяна. Крем отлично впитывается. После нанесения крема не будет ощущения стянутости кожи.
Только начала пользоваться этим кремом, а результат уже вижу. Кожа вокруг моих глаз значительно разгладилась и даже светлее стала, мне безумно нравится.
Можно наносить крем в утренние часы, если есть легкая припухлость и покраснение участков возле глаз?
Здравствуйте, Кира. Да, можно наносить.
Отличный крем! Нежный, и в то же время активный. Текстура плотная, но распределяется очень хорошо, и прекрасно впитывается (я зря опасалась, что будет лежать блестящим блином). Нормально идет под макияж, ничего не скатывается (использую тени, подводку и тушь). Насчет эффекта. Он есть, и уже значительный. После месяца использования практически пропали мелкие морщинки у внешнего края глаза, и это мое самое крутое достижение, ни одним кремом не добивалась такого успеха!
