Поживний крем для рук
Крем для рук бренду TonyMoly в упаковці в вигляді червоного яблука. Він має ніжну повітряну текстуру, легко наноситься та розподіляється, живить, зволожує шкіру та нігті. Підходить для догляду за сухою шкірою.
До складу цього крему входить:
- гліцерин - пом'якшує шкірні покриви, допомагає розгладжувати зморшки, сприяє більш глибокому проникненню в шкіру корисних активних компонентів, що входять до складу крему;
- екстракт яблука - містить корисні для шкіри вітаміни та мікроелементи, має антиоксидантну дію, підвищує пружність та еластичність, зволожує, відбілює та відлущує клітини шкіри;
- олія ши - живить, зволожує та захищає шкіру від дії вільних радикалів, розгладжує зморшки та сприяє розсмоктуванні шрамів, стимулює вироблення колагену, прискорює загоєння ранок та подряпин, має бактерицидну дію;
- олія жожоба - сприяє розгладжуванню шкіри та загоєнню ранок, зберігає нормальний рівень зволоженості, надає антибактеріальний ефект, стимулює процес регенерації, нормалізує процеси обміну, підтягує та перешкоджає передчасне старіння шкіри.
Відразу після нанесення крему шкіра рук стає м'якою. При регулярному використанні навіть найбільш пересушена шкіра набуває доглянутого вигляду.
Нанести крем на очищену шкіру рук. Розподілити та легенько втерти.
Привлекательный внешний вид крема, очень при этом удобно им пользоваться. Довольна качеством крема, так как руки часто приходится мыть они достаточно сухие, с ним кожа стала мягче, видно как хорошо питает, смягчает, приятно держит этот эффект продолжительное время. Нет жирности и липкости, хотя не так быстро впитывается. В целом действием довольна, результат нравится.
Сама упаковка этого крема для рук выглядит весьма привлекательной, так же как его и состав. Подскажите, а можно ли этот крем использовать в морозную погоду, как защиту для рук, чтобы не было пересыхания и трещинок?
Здравствуйте, Жанна. Да, конечно можно использовать крем в морозную погоду, он защитит ваши руки от пересыхания и трещинок.
Какой красивый дизайн в виде яблочка! Надо купить этот крем, побаловать свои ручки, у меня, кстати, очень сухая кожа рук. На зиму подойдет?
Здравствуйте, Светлана, крем хорошо увлажняет и питает кожу, идеально подойдёт для использования в зимнее время.
В составе все необходимое для ухода. Жирной пленки не оставляет. Приятный аромат. Масла благоприятно влияют на ногти и кутикулу.
Теперь кожа рук увлажнена, приятная мягкость появилась. Крем легко и быстро впитывается, несколько часов держится эффект.
